Egzona shtatzënë, bën këtë ndryshim të papritur në fytyrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona shtatzënë, bën këtë ndryshim të papritur në fytyrë

15:25 | 05 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo dhe këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi janë martuar para pak vitesh dhe kanë një vajzë, dhe në këto kohë Egzona eshtë shtatzënë në fëmiun e tyre të
dytë.

Egzona gjatë kësaj shtatzënie ka ndryshuar aq shumë dhe këtë ndryshim e kemi vërejtur në fotografitë e shumta që ajo I poston në rrjete sociale.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihen disa lente për sy e që si duket Egzona don ta bëjë një ndryshim të ri në fytyrë duke u paraqitur me ngjyrë ndryshe të syve./ORAinfo/

Komento: