Egzona si ndahet vajzës së vogël, kaq me stil e ka veshur atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona si ndahet vajzës së vogël, kaq me stil e ka veshur atë

17:09 | 29 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona para pak ditësh lindi binjakë, e që nga ajo ditë ka publikuar foto të ndryshme të tyre.

E sot, Egzona e ka postuar një fotot të vajzës së vogël, ku na tregon sa me stil e ka veshur atë./ORAinfo/

Komento: