Egzona veshë fustanin si të princeshave, do ta lë pa fjalë Albatriti me bukurinë e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona veshë fustanin si të princeshave, do ta lë pa fjalë Albatriti me bukurinë e saj

17:02 | 11 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi, është bërë emër shumë i lakuar i mediave rozë, e më shumë kur ajo u lidh me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Ajo sot është bërë nënë dhe ka tre fëmijë. Egzona, kohëve të fundit ka hapur edhe biznesin e saj privat, të rrobave solemne.

E për të i bërë reklamë fustaneve të saj, Egzona ka zgjedhur vetë të bëhet modele. Ja sa bukur i rri asaj fustani i fryrë si i princeshave./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!