Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vishet me komplete për të shkuar në dyqan, tregon trupin si ‘peshk’ pas lindjes

13:57 | 31 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket e veshur shumë bukur dhe ka rikthyer linjat perfekte pas lindjes së binjakëve./ORAinfo/

Komento: