Egzona vishet në fustan të bardhë, ka filluar të shtojë prapë peshë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vishet në fustan të bardhë, ka filluar të shtojë prapë peshë

14:12 | 15 Shkurt 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo para pak javësh u bë nënë për herë të dytë dhe lindi binjakë.

Menjëherë pas lindjes Egzona u kthye në gjendjen e sa të mëparshme dhe e kemi parë në fotot që i ka postuar.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka filluar të shëndoshet prapë./ORAinfo/

Komento: