Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

20:02 | 13 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak javësh u bë nënë për herë të dytë dhe lindi binjakë, një vajzë dhe një djalë.

E sot, kaq ditë pas lindjes ajo mori një dhuratë, e të cilën nuk hezitoi ta postojë në Instastory./ORAinfo/

Komento: