Eli Fara nuk di të plaket, njëjtë dukej para para 22 viteve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Eli Fara nuk di të plaket, njëjtë dukej para para 22 viteve

08:20 | 08 Shkurt 2019

Këngëtarja Eli Fare është një nga këngëtarët më të famshme shqiptare.

Ajo ka filluar të këndojë qysh në moshë të re.

Këngëtarja shqiptare, Eli Fara prej vitesh këndon dhe pëlqehet mjaft shumë për muzikën që bën, shkruan lajmi net.

E së fundmi ajo ka postuar një fotografi gjersa shfaqet para 22 viteve dhe duket tejet në formë.

“Pi rraki dhe s’dehem dot.. 1997”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit.

“Zemra Rratatata”, është kënga e fundit që ka lansuar Eli me të cilën u prezantua në “Kënga Magjike 2018”, bashkë me Aurela Gaçen.

Komento: