Elia dhe Eraldi, binjakët e Egzonës e Albatritit, por ja kush vendosi për emrat

18:58 | 16 Janar 2019

Egzona dhe Albatriti sot u bën prindër të binjakëve.

Elia dhe Eraldi janë emrat që ua kanë vënë, shkruan ORAinfo.

Të dy po duken emra shumë karakteristik.

” Sot eshte dita me e lumtur në botë për mua, na gëzoj zoti me një djal dhe vajzë , falenderimi i takon vetem Allahut”- ishin fjalët e para të Egzonës për binjakët e saj.

E për emrat padyshim se kanë vendosur prindërit e tyre./ORAinfo/

Komento: