Elita apo Kaltrina, cila është fryer më shumë në ditët e fundit të shtatzënisë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita apo Kaltrina, cila është fryer më shumë në ditët e fundit të shtatzënisë?

10:25 | 10 Shkurt 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo është shtatzënë dhe është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, shkruan ORAinfo.

Poashtu, shtatzënë është edhe Kaltrina Mikushnica, mikja dhe kolegia e Elitës.

Ato të dyja kanë dal mbrëmë së bashku, ku kanë bërë pozuar me kapele të tipit ‘sombrero’.

Shtatzënia i ka zbukuruar dy moderatoret e njohura dhe po duken shumë simpatike teksa prekin barkun e njëra-tjetrës.

Në foton në fjalë, mund të vërehet se Kaltrina është fryrë paksa më shumë./ORAinfo/

Komento: