Elita bëhet kaqurrele në ditët e fundit të shtatzënisë, del për kafe në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita bëhet kaqurrele në ditët e fundit të shtatzënisë, del për kafe në këtë gjendje

16:23 | 06 Shkurt 2019

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.
Jeta e saj private bëhet gjithmonë temë diskutimi në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Elita në këto ditë të fundit si shtatzënë është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, në Instastory ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe e që vëmendjen e marrin flokët e saj dredha-dresha./ORAinfo/

Komento: