Elita bën edhe këtë veprim pak ditë para lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita bën edhe këtë veprim pak ditë para lindjes

16:22 | 15 Shkurt 2019

Elita Rudi u bë fillimisht e njohur në publik si moderatore shumë e suksesshme.

Mirëpo, më vonë ajo famën e madhe e arriti pasi u lidh me këngëtarin e njohur Gjikon dhe më vonë edhe pas martesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Elita gjatë kësaj kohe është tejet aktive dhe sot ka postuar një foto ku shihetse ndonëse gati të lindë, po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: