Elita del me veturë me shoqen e saj të ngushtë, veshja dhe flokët e saj marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita del me veturë me shoqen e saj të ngushtë, veshja dhe flokët e saj marrin vëmendjen

17:00 | 03 Shkurt 2019

Elita është ndër moderatoret më të njohura në vend.

Tashmë ajo nuk është aktive me ndonjë projekt, pasi është në pritje të ëmbël, shkruan ORAinfo.

Por, Elita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet se ka dal me veturë me shoqen e saj.

Si gjithmonë, Elita merr vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: