Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita del sot bashkë me Gjikon, por ky detaj në pamjen e saj i ka ‘habitur’ të gjithë

20:37 | 13 Shkurt 2019

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe gruaja e reperit të njohur, Gjikos.

Ata janë martuar në shtator të vitit të kaluar dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita sidomos gjatë këtyre ditëve është tejet aktive në profiling e saj në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Gjikon mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se Elita është shëndoshur edhe më shumë, e këtë po e tregon fytyra e saj./ORAinfo/

Komento: