Elita dhe Gjiko u bënë prindër para dy ditësh, por ja çfarë kanë bërë sot me djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita dhe Gjiko u bënë prindër para dy ditësh, por ja çfarë kanë bërë sot me djalin

00:01 | 23 Shkurt 2019

Elita dhe Gjiko para dy ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëzuan djalin e tyre me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Djalit të tyre që në ditët e para të lindjes ia hapën një llogari në Instagram.

E sot, në atë llogari ata edhe postuan foto në emër të tij./ORAinfo/

Komento: