Elita është shëndoshur shumë nga shtatzënia, e pabesueshme si është bërë

20:56 | 16 Janar 2019

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare e që mori vëmendje të madhe që në paraqitjen e parë.

Ajo është shumë e përfolur në media e në publik sidomos pas lidhjes dhe më vonë edhe martesës me këngëtarin e njohur Gjikon, përcjell ORAinfo.

Dasma e Elitës dhe Gjikos bëri bujë të madhe, dhe më vonë u kuptua që moderatorja është shtatzënë.

E në fotografitë që ajo I poston në rrjete sociale, shohim që Elita ka ndryshuar dhe ka shtuar shumë peshë gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

Komento: