Elita gati të lindë, por nuk do të besoni çka ka blerë për beben e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita gati të lindë, por nuk do të besoni çka ka blerë për beben e saj

11:45 | 20 Janar 2019

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin Gjiko, dhe më vonë u zbulua se ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos gjatë kësaj shtatzënie ku pothuajse çdo ditë poston foto e video të ndryshme.

E së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ia ka blerë bebes një shtrat të vogël./ORAinfo/

Komento: