Elita i shkurton flokët në ditët e fundit të shtatzënisë, ja si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita i shkurton flokët në ditët e fundit të shtatzënisë, ja si po duket

22:29 | 28 Janar 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje, i ka shkurtuar flokët.

Edhe e tillë, Elita po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: