Elita iu lë pa ‘frymë’, publikon fotosesionin ‘përrallorë’ të shtatzënisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita iu lë pa ‘frymë’, publikon fotosesionin ‘përrallorë’ të shtatzënisë

19:28 | 01 Shkurt 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo përmes postimit të fundit ka treguar se ka realizuar një fotosesion të shtatzënisë.

Shikoni vet fotografinë e saj më poshtë./ORAinfo/

Komento: