Elita në prag të lindjes, ja sa e ka zbukuruar shtatzënia

08:54 | 18 Janar 2019

Moderatorja Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura shqiptare.

Ajo është martuar para pak muajsh me reperin e njohur Gjikon dhe dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar bëri bujë të madhe në media.

Elita Rudi është një prej personazheve më të famshme televizive.

Prezantuesja e njohur është në prag që të bëhet nënë për herë të parë.

Dhe, teksa numërimi së prapthi ka filluar për lindjen e saj, Elita ka treguar se duket tejet bukur.

Në disa postime në Instagram ajo shfaqet bukur në krah të Gjikos dhe të një prej mbesave të saj.

Elita u martua vitin e kaluar me reperin, Gjiko.

Dyshja ishin të përfshirë në një romancë mjaft të gjatë, derisa u zbuluan nga mediat.

Ky është fëmiu i parë për çiftin tejet të dashur për publikun.

Komento: