Elita në prag të lindjes, kaq shumë është shëndoshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita në prag të lindjes, kaq shumë është shëndoshur

10:45 | 25 Janar 2019

Elita Rudi është moderatorja që gjithmonë e më shumë po bëhet e pëlqyer dhe e përfolur në publikun shqiptar.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin, Gjiko dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Elita tani është shtatzënë në fëmijën e parë dhe gjatë kësaj kohe duket se ka ndryshuar shumë.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur shumë bukur, por që bien në sy këmbët e saj e që duket se është shëndoshur shumë./ORAinfo/

Komento: