Elita nënë për herë të parë, shikoni si e gëzojnë kolegët e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita nënë për herë të parë, shikoni si e gëzojnë kolegët e saj

19:39 | 22 Shkurt 2019

Elita dhe gjiko para dy ditëve u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Që të dy postuan foto të djalit për të treguar emocionin e madh që po e përjetojnë.

E ata që i gëzuan edhe më shumë në këtë ditë janë edhe kolegët e tyre, që i uruan me fjalët më të ëmbla për lindjen e Zërit./ORAinfo/

Komento: