Elita pret Shën Valentinin larg nga Gjiko, shikoni veprimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita pret Shën Valentinin larg nga Gjiko, shikoni veprimin e saj

23:02 | 14 Shkurt 2019

Elita dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në publikun shqiptar.

Ishte fillimisht lidhja e tyre dhe më vonë edhe martesa e tyre ato që bënë bujë në media e në publik dhe u komentuar për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Tani ata të dy janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Elita është tejet aktive në rrjete sociale, e sot ka postuar një video për t’ia shprehur dashurinë Gjikos nga larg./ORAinfo/

Komento: