Elita publikon foton më të ëmbël me gjyshen e Gjikos, shikoni si po duken

19:52 | 22 Janar 2019

Elita Rudi dhe Gjiko po bëhen çdo ditë e më të përfolur në publik.

Ata janë një ndër çiftet më të reja të estradës, e që dasmën e bënë pak muaj më parë, përcjell ORAinfo

Tani, Elita dhe Gjiko janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, e që gjininë e fëmiut nuk e kanë treguar ende.

Ata janë tejet aktivë ne rrjete sociale e sidomos Elita, që nuk heziton të postojë foto të ndryshme të jetës së saj.

E së fundi ajo ka publikuar foton më të bukur me gjyshen e Gjikos, e me këtë ajo na ka treguar sa shumë e do atë./ORAinfo/

Komento: