Elita shtatzënë, del me veturë në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita shtatzënë, del me veturë në këtë gjendje

16:53 | 29 Janar 2019

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Jeta e saj private bëhet gjithmonë temë diskutimi në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo është martuar para pak muajsh me këngëtarin, Gjiko, dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E gjatë kësaj shtatzënie Elita ka ndryshuar shumë dhe duket gjithmonë e më e bukur.

Sot, ajo ka dalë me veturë dhe paraqitet me pamjen më të bukur ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: