Elita shtatzënë del në borë, shikoni pallton me plot ngjyra që ka veshur

11:18 | 10 Janar 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoë bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka veshur një pallto shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: