Elita shtatzënë, ‘sfidon’ të ftohtin me pallton më të bukur ndonjëherë

12:33 | 10 Janar 2019

Elita Rudi është tani në muajt e saj të fundit si shtatzënë, dhe që duket se po i shijon shumë.

Ajo dhe reperi I njohur Gjiko u martuan para pak muajsh dhe dasma e tyre madhështore bëri shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

E më vonë edhe u kuptua se Elita është shtatzënë dhe çifti tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Sot, në këtë ditë shumë të ftohtë, Elita ka veshur një pallto të bardhë dhe me të cilën nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

Komento: