Elita shtatzënë, vesh fustan shumë të shkurtër në këtë mot të ftohtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita shtatzënë, vesh fustan shumë të shkurtër në këtë mot të ftohtë

21:17 | 08 Janar 2019

Elita Rudi tani po kalon në ditët e saj të fundit si shtatzëne, e nga fotografitë që I shohim duket se po i shijon shumë.

Ajo dhe reperi I njohur Gjiko u martuan para pak muajsh dhe dasma e tyre madhështore bëri shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

E më vonë edhe u kuptua se Elita është shtatzënë dhe çifti tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Elita sot ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan tejet të shkurtër dhe jot ë përshtatshëm për këtë mot të ftohtë./ORAinfo/

Komento: