Elitën e ka lodhur shtatzënia, në këtë gjendje përfundon në fund të ditës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elitën e ka lodhur shtatzënia, në këtë gjendje përfundon në fund të ditës

23:31 | 01 Shkurt 2019

Elita është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Pak minuta më parë, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë dhe po duket paksa e lodhur.

Duket se bukuroshen e ka lodhur paksa shtatzënia./ORAinfo/

Komento: