Elitën po e ‘transformon’ shtatzënia, iu befason me pamjen e sotme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elitën po e ‘transformon’ shtatzënia, iu befason me pamjen e sotme

14:00 | 16 Shkurt 2019

Edhe pse u bë e njohur si moderatore, ishte lidhja e saj me Gjikon ajo që e bëri edhe më të njohur Elita Rudin.

Në shtator të vitit të kaluar ata bënë dasmën e tyre dhe pak ditë më pas u kuptua që Elita është shtatzënë në fëmiun e tyre të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Elita ka ndryshuar shumë e këtë e kemi vërejtur në fotot që i poston pothuajse çdo ditë.

E në një foto që e ka postuar së fundi, Elita duket shumë bukur ndonëse duket krejtësisht ndryshe./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!