Elitës i shkon shoqja e ngushtë në shtëpi, kështu e pret ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elitës i shkon shoqja e ngushtë në shtëpi, kështu e pret ajo

18:16 | 29 Janar 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto me shoqen e saj, ku duket se po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku./ORAinfo/

Komento: