Elvisi dhe Shpëtimi në darkë me bashkë me gratë e tyre, zonjat shkëlqyen me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elvisi dhe Shpëtimi në darkë me bashkë me gratë e tyre, zonjat shkëlqyen me pamjen

11:42 | 31 Janar 2019

Hoxha Elvis Naçi ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë prezent në ligjeratat e tij.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, shkruan ORAinfo.

Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Mbrëmë ai ka pubblikuar një foto ku shihet në darkë me Shpëtimin dhe gratë e tyre.

Ai do të jetë i ftuar në emisionin e Shpëtimit këtë javë./ORAinfo/

Komento: