‘Emocionohet’ Kaltrina, ja çfarë i thotë vajzës së saj

20:29 | 15 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër prezantueset më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo shquhet për thjeshtësinë dhe elegancën, e që e transmeton në çdo paraqitje të saj, përcjell ORAinfo.

Kaltrina tani është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e gjatë kësaj shtatzënie ka publikuar foto të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një video, ku shihet vajza e saj duket kënduar e Kaltrina nga emocioni i madh ka vënë si mbishkrim ‘më mjafton vetëm ti’./ORAinfo/

Komento: