Enca bëhet vajzë e shpisë, befason me imazhin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Enca bëhet vajzë e shpisë, befason me imazhin e fundit

09:48 | 11 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Encën pothuajes çdo herë jemi mësuar ta shohim me imazhe provokues. Por me foton e fundit, ajo ka befasuar edhe fansat e saj.

E veshur me një fustan të gjatë e shumë të bukur, Enca po duket si vajzë e shpisë.

A po bëhet vajzë e shpisë Enca?, kjo mbetet të shihet në ditët në vazhdim. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!