Ende pa lindur, Kaltrina ia blen bebes së saj dhuratat më të bukura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ende pa lindur, Kaltrina ia blen bebes së saj dhuratat më të bukura

16:55 | 31 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj shtatzënie Kaltrina ka ndryshuar shumë e që e shohim në postimet e saj në rrjete sociale, në të cilat është shumë aktive.

E sot, ajo ka publikuar disa rroba të vogla që I ka blerë si dhuratë për vajzën e saj ende pa lindur./ORAinfo/

Komento: