Endrit Thaçi kthen kohën prapa, publikon fotot të rrallë të Presidentit me Adem Jasharin

21:16 | 21 Janar 2019

Djali i presidentit Hashim Thaçi, Endriti kohë pas kohë përmes rrjetit social publikon fotot të babait të tij.

Endriti ka publikuar një imazh të rrallë në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Në rrjetin social, ai ka ndarë një foto të babit të tij Hashim Thaçit bashkë me luftëtarin e lirisë Adem Jasharin.

Foto kjo e shkrepur në vitin 1993.

Shikojeni imazhin:Ndryshe, Endriti rrallë herë ndan momente nga jeta private dhe profesionale me ndjekësit e tij edhe pse janë të shumtë.

Komento: