Engji del me motër e shoqe, i lë në ‘hije’ të gjitha me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji del me motër e shoqe, i lë në ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

15:30 | 27 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë duke u bërë këngëtare shumë e suksesshme e muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Engjëllusha krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me motra dhe shoqe e që me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: