Engji del me shoqe, veshja dhe grimi i saj do t’iu lë gojëhapur

22:20 | 15 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është një ndër këngëtaret më të reja të muzikës popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, famën e madhe po e arrin vetë duke u bërë shumë u suksesshme në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që I ka në profesion, Engji është edhe shumë aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram, ku poshtuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe, por ajo çka merr gjithë vëmendjen është grimi I saj ‘mbresëlënës’./ORAinfo/

Komento: