Engji del në darkë romantike, veshja dhe frizura e saj marrin tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji del në darkë romantike, veshja dhe frizura e saj marrin tërë vëmendjen

18:15 | 05 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: