Engji dhe Shyhretja spo dolen nga frizerja, nuk do t`iu besoni syve sa bukur duken

14:32 | 18 Janar 2019

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janw figurat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell ORAinfo

Engji është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet,

Ajo sot ka publikuar një foto nënën e saj Shyhreten të cilat duken jashtëzakonisht bukur me nje grim të lehtë. /ORAinfo/

Komento: