Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze

17:18 | 12 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe na prezanton me veturën e saj luksoze./ORAinfo/

Komento: