Engji merr dhuratën më të ëmbël sot, nga gëzimi i madh bën këtë veprim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji merr dhuratën më të ëmbël sot, nga gëzimi i madh bën këtë veprim

14:48 | 10 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është tani një ndër këngëtaret më aktive dhe më të pëlqyera të zhanrrit të saj.

U bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtares, Shyhrete e Behlulit, por tani famën e madhe po e arrin si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji përveç që është e angazhuar në shumë mbrëmje festive e koncerte, është edhe shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë dhuratë një kafë mbi të cilën shihet fotoja e Engjit, e nga gëzimi ajo e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: