Engji mori dhuratën më të bukur sot, ja reagimi i saj

19:38 | 04 Mars 2019

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyerat të muzikës popullore.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji është tejet aktive edhe në rrjete sociale dhe çdo ditë publikon imazhe nga jeta e saj.

E sot, ajo ka posuar një foto ku shihet e ka marrë si dhuratë një unazë e të cilën nga gëzimi e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: