Engji në pushim me familjen, por ja çfarë i ndodhi asaj sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji në pushim me familjen, por ja çfarë i ndodhi asaj sot

13:50 | 06 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Engji është vajza e vetme e Shyhretes që ka vendosur ta vazhdojë profesionin e nënës, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe familja e saj këtë fundjavë kanë shkuar në Brezovicë, për të pushuar.

E meqë Engji është shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka postuar edhe shumë fotografi nga atje.

Sot në mëngjes, Engji duket se nuk e ka filuar mirë pasi atje ka rënë shumë borë dhe e ka mbuluar pothuajse të gjithë hyrjen./ORAinfo/

Komento: