Engji përfundon të mjeku, ja çfarë ka ndodhur me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji përfundon të mjeku, ja çfarë ka ndodhur me të

16:23 | 01 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po a arrin tani vetë si këngëtare e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet tek dentisti, e foto kjo që e ka bërë të dyshojnë publikun se çfarë ka ndodhur me të./ORAinfo/

Komento: