Engji publikoi foto nga vetura e saj, por ky detaj mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji publikoi foto nga vetura e saj, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

14:24 | 24 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare.

Ndonëse në moshë të re ajo tani është një prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foo ku shihet se ka dalë me veturë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është kapela e saj me gurë të çmuar./ORAinfo/

Komento: