Engji publikon foton e parë me djalin e motrës, shikoni si e quan nipin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji publikon foton e parë me djalin e motrës, shikoni si e quan nipin

22:10 | 07 Shkurt 2019

U bë e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe tani Engjëllusha Salihu është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ndonëse në moshë të re ajo tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, engji është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku poston foto e video të shumta.

Sot, ajo ka postuar për herë të parë foton e djalit të motrës, që lindi pak javë më parë, e nga dashuria ajo e ka quajtur ‘binui’./ORAinfo/

Komento: