Engji shkon të rregullohet të motra e saj, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

10:03 | 16 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është një ndër këngëtaret më të reja të muzikës popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, famën e madhe po e arrin vetë duke u bërë shumë u suksesshme në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që i ka në profesion, Engji është edhe shumë aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram, ku poshtuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

Ajo ka qenë mbrëmë për tu rregulluar të motra e saj. E pasi i rregullojë flokët dhe u grimos, Engji ka publikuar një video duke treguar si po duket.

A po ju pëlqen? /ORAinfo/

Komento: