Engji vishet e rregullohet kaq bukur për 8 Mars, fustani i saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Engji vishet e rregullohet kaq bukur për 8 Mars, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

18:34 | 08 Mars 2019

Engjëllusha Salihu është emri i një ndër këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Engji është jo pak aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo sot ka postuar një foto ku shihet se ka dalë të festojë për 8 Mars dhe është rregulluar më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!