Engjit i mungon Matini, veprimi i saj iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engjit i mungon Matini, veprimi i saj iu lë pa fjalë

12:27 | 05 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është vjaza e këngëtares së njohur dhe shumë të pëlqyer shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo është e vetmja vajzë e këngëtares që vendosi ta vazhdojë profesionin e nënës së saj, shkruan ORAinfo.

Engji përveç që është shumë aktive në muzikë, po aq aktive është edhe në rrjete sociale.

E sot, pasi nipi I saj, Matini ndodhet në pushim me prindërit, duket se Engjit po i mungon shumë sepse ka vendosur ta shpërndajë një fotografi bashkë me të./ORAinfo/

Komento: