Era Istrefi bën ndërhyrje në trup, do t’iu befasojë me pamjen e re

20:42 | 18 Janar 2019

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj.

Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe, shkruan ORAinfo.

Në vitin që shkoi Era pati suksesin më të madh duke qenë kështu këngëtare në këngën e kapionatit botëror 2018.

Era shquhet për stilin e saj të veçantë dhe shumë ndryshe nga këngëtaret e tjera.

Mirëpo në një fotografi që ka publikuar sot në Instastory Era duket se ka ndryshuar stilin e duke u bërë kështu shumë elegante.

Por ajo qe bie në sy është se ajo ka rrtur edhe gjok sin e saj.

Shikoni foton dhe gjykojeni vet… /ORAinfo/

Komento: